Przeciwwskazania do zabiegu depilacji

Jak każdy zabieg, tak i również depilacja laserowa warszawa jest obarczony przeciwwskazaniami, które powinny być ustalone z klientem na samym początku zamawiania wizyty. Każdy salon ma to w inny lecz podobny sposób rozwiązane. Jeśli nie jesteś pewna lub pewien jak to wygląda w salonie, który wybrałaś lub wybrałeś sobie na zabieg – skontaktuj się telefonicznie lub mailowo. Masz prawo do informacji. Istnieje sporo przeciwwskazań do tego typu zabiegów kosmetycznych, nawet jeżeli wybrany salon dysponuje najwyższej jakości sprzętem i najlepiej wykwalifikowanym personelem. Umawiając się potocznie na laser Wrocław jak i w każdym innym mieście, należy przed zabiegiem odbyć rozmowę konsultacyjną. Przytoczmy tutaj te przeciwwskazania, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Przede wszystkim stan kobiety w tym wypadku, wskazujący lub zaawansowany, czyli ciąża przez cały okres trwania. Koleje to choroby nowotworowe, które wykluczają działanie promieni lasera w jakiejkolwiek postaci, również ze względu na chemioterapię. Następnie,  nie powinno się korzystać z zabiegów w momencie wystąpienia opryszczki lub jakichkolwiek infekcji. Jak i również opalenizna, która wyklucza stosowanie lasera, ponieważ musi minąć minimalnie miesiąc aby skóra odpoczęła po produkcji melaniny. Istotne jest również nie posiadanie tatuaży w miejscach, które chcemy przeznaczyć pod zabiegi laserem. Niesamowicie istotnym faktem, jest również to, aby nie przyjmować przez czas co najmniej miesiąca ziół i nie stosować kosmetyków fotouczulających.

Rekomendowane artykuły

2 komentarze

  1. Wszystko co jest napisane w tym artykule to prawda. Bardzo polecam wszystkim zdecydowanym na laserową depilację przeczytanie go.

  2. Można uniknąć sporo problemów, o których tak szeroko się nie mówi, tylko po przeczytaniu tego artykułu. Depilacja laserowa mimo, że coraz bardziej powszechna ale mocno zaniedbana z tej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *